דלתות בלוד

במפעל דלתות בלוד, תוכלו למצוא מגוון מרשים של דלתות פנים המתאימות לחדרים השונים שלכם בבית. הדלתות של היום הינן מוצר דקורטיבי לכל דבר ועניין, המבחר הוא עצום, הן בכל הקשור לגוונים, עיצובים, דוגמאות, טקסטורות, וכמובן ניתן למצוא דלתות פנים המיוצרות מחומרי גלם עמידים, אטומים, בעלי רמת בידוד גבוהה.

האם כדאי לרכוש דלתות מעץ?

מסתבר שרוב האנשים המעוניינים לרכוש דלתות פנים, יעדיפו כאלה העשויות מעץ. ישנם סוגים רבים של עצים מהם מייצרת דלתות חברת "דלתות פתח תקווה", חלקם יוקרתיים מאוד כמו עץ המהגוני בעל הגוון המיוחד, וישנן דלתות המיוצרות מעץ אורן פיני, שהוא זול יותר. דלתות פנים מעץ הן פונקציונאליות והן מרהיבות למראה, מוסיפות נופך כפרי וחמים לחללי הבית. בנוסף, העיצוב שלהן מרשים ביותר, אלה הן דלתות שניתן למצוא בכל מגזין העוסק בתחום עיצוב הבית.

מהי מטרתן העיקרית של דלתות פנים?

בניגוד לדלתות חוץ, אשר מטרתן העיקרית היא לתחום את הבית ולמנוע פלישת גורמים זרים, כמו גנבים למשל, לדלתות פנים יש תפקיד אחר. הן חוצצות בין החללים השונים ומאפשרות את מלוא הפרטיות המתבקשת, לא רק להורים אלא גם לילדים. מסיבה זו, לעולם אין לרכוש דלתות עשויות מזכוכית לחדרים הפרטיים, הן לא יאפשרו פרטיות, ורמת הבידוד שלהן הינה נמוכה. הן מתאימות יותר לחדרי רחצה.

היתרונות של דלתות פנים מעץ

כאמור, דלתות פנים מיוצרות ממגוון חומרי גלם, כמו פולימר, אלומיניום, זכוכית ועץ. דלתות מפלסטיק הן הפשוטות ביותר, הן זולות מאוד, וסביר להניח שתוך שנה לערך, הן כבר לא ימלאו אחר ייעודן. דלתות פנים העשויות מאלומיניום אמנם חזקות ועמידות, בעלות רמת בידוד גבוהה, אולם מראן הוא תעשייתי ומנוכר.

לעומת כל הדלתות הללו, דלתות עץ הן כבר סיפור לגמרי שונה.  הן פרקטיות מכיוון שהן מאפשרות את מלוא הפרטיות בשל האטימות שלהן ורמת הבידוד הגבוהה, הערך המוסף שלהן מתבטא בעיצוב. קל ופשוט לעצב עם עץ, וישנם אין ספור סוגים, כל אחד יוכל למצוא דלת מעץ, המתאימה ליכולותיו הכספיות, בהחלט ישנו מרחב תמרון. זאת ועוד, רצוי להתאים את גוון העץ, לעיצוב הכללי של הבית. מי שמתקשה ליטול החלטה, מומלץ לו לשכור את שירותיהם של מעצבי פנים, הם הרי מומחים בדבר.

דלתות בלוד מעץ, הן בעלות יתרונות נוספים. יחסית לדלתות אחרות, כמו אלה העשויות ממתכת, הן קלות משקל, אין צורך להתאמץ על מנת לסגור או לפתוח אותן, ולכן הן אידיאליות לחדרי ילדים. רוב הדלתות, לפחות אלה האיכותיות, עשויות ממאה אחוז עץ מלא, מה שמבטיח חוזק ועמידות. ואסור לשכוח – העץ הוא חומר גלם ידידותי לסביבה.

מעוניינים לרכוש דלתות מעץ בעיצובים מרהיבי עין? צרו קשר עוד היום עם חברת "דלתות פתח תקווה", אנו כאן על מנת לייעץ לכם ללא כל התחייבות, והכל על מנת שתבחרו את הדלת המתאימה ביותר בעבור ביתכם!

טלפון ליצירת קשר: 077-9966126