דלתות בפתח תקוה

אם החלטתם לרכוש דלתות פנים חדשות לבית, חשוב לדעת כי הן פרט עיצובי לכל דבר ועניין. הן אינן פחותות בחשיבותן מרהיטים, חפצי נוי, שטיחים וכו'. הדלתות מוסיפות רבות לאווירה, יש להתאימן לשאר האלמנטים על מנת ליצור הרמוניה ולהשוות לבית נופך ייחודי.

איך בוחרים דלתות?

ישנם כמה דברים שיש לדעת עוד טרם רוכשים דלתות בפתח תקוה. מן הסתם, הדלתות אמורות לשמש אותנו למשך שנים מרובות, ולכן אין זהו המקום לחסוך בכסף, בסופו של דבר, מה שזול עולה ביוקר. בראש ובראשונה, חישבו על סגנון הדלתות המתאימות לכם, אולי אתם מעדיפים צבעים סולידיים? אולי גוונים נועזים יותר? ויש לבדוק שהפתחים מתאימים לדלתות בגודל סטנדרטי. בנוסף, ישנן דלתות בפתח תקוה העשויות ממגוון חומרי גלם, כיום הפופולאריות ביותר הן אלה העשויות מעץ, מתכות כמו אלומיניום ודלתות העשויות מזכוכית. לכל חומר גלם ערך מוסף משלו, וכמובן שגם המחיר תלוי בסוג החומר ממנו עשויה הדלת. עם זאת ישנם פערים משמעותיים בין מחירי הדלתות, וכל אחד יוכל למצוא דלתות יקרות יותר או זולות יותר.

דלתות מעוצבות

דלתות פנים או דלתות חוץ המיוצרות על ידי "דלתות פתח תקווה", חייבות להיות מעוצבות למשעי. עם זאת, יש להתאים את סגנון עיצובן לאלמנטים השונים הקיימים בבית, כל זאת בכדי ליצור תחושה של הרמוניה וזרימה. שלא ייווצר ניכור או חוסר התאמה בין הדלתות, לרהיטים, לגוונים של הקירות, תאורה ועוד. מי שיעדיף לעצב את ביתו בסגנון כפרי וחמים, סביר להניח שיבחר בדלתות עץ. מי שמעדיף את הסגנון האורבאני המנוכר יותר, סביר להניח שיבחר בדלתות עשויות ממתכת.

איטום ובידוד

דלתות בפתח תקווה יש להן עוד פונקציות. הן אמורות לחצוץ בין החללים השונים. לכן תמיד כדאי להעדיף דלתות עד כמה שיותר אטומות, הן מבטיחות רמת בידוד גבוהה. אם המתבגר שלכם ספון בחדרו ומאזין למוזיקה בפול ווליום, אין שום סיבה שאתם תסבלו. בנוסף, כדאי לבחור דלתות בעלות מנגנוני נעילה מתקדמים, על מנת שכל אחד מבני הבית לא ישמע אם פתחתם את הדלת, סגרתם או נעלתם אותה.

פרקטיות

כל דלת חייבת להיות גם פונקציונאלית, לא רק מעוצבת למשעי ומבודדת ברמה אופטימאלית. עוד לפני שבוחרים את הדלת, חשוב לבדוק ולמדוד את פתחי המעבר, שכן ישנן דלתות בעלות גודל סטנדרטי, ודלתות המתאימות לפתחים צרים ורחבים יותר. ולבסוף, גלשו באתרי רשת של יצרני דלתות, ישנם לא מעט כאלה בארץ, חלקם מוכרים יותר וחלקם פחות, והתעדכנו בטרנדים האחרונים.

מעוניינים לרכוש דלתות מעוצבות, אטומות ובעלות רמת בידוד גבוהה? צרו קשר עוד היום עם "דלתות פתח תקווה", אנו כאן בשבילכם על מנת לסייע לכם לבחור את המוצר הטוב ביותר בעבורכם!

טלפון ליצירת קשר: 077-9966126