דלתות נגד מים

כל דלת שאנו קונים, דלתות חוץ או דלתות פנים, דלת צבעונית יותר או צבעונית פחות, מהווה מרכיב חיוני באסתטיקה של הבית, המשרד, בית העסק. רק מעטים כיום יסתפקו בדלת פשוטת מראה, כאשר המבחר מציע מגוון עיצובים יפים, צבעים מרהיבים, ידיות מלהיבות. אבל כמו שאומר הפתגם – אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו. גם דלתות לא צריך לקנות אך ורק על פי המאפיינים החיצוניים שלהן. חשוב לשים לב גם למאפיינים המהותיים, שמתחת למעטה החיצוני – חומר הגלם, רמת העמידות. אם רוצים עמידות מצוינת, בפרט כאשר יש בסביבה נכוחות של מים, לחות, אדים, חשוב שהדלת תהיה מוצר מיוחד, מיוצרת באופן המתאים ומחומרים נוגדי מים. כך, מקבלים דלתות נגד מים, שיכולות להחזיק מעמד לאורך שנים בלא שיתגלו נזקי מים או בלאי.

הדלתות לשנים ארוכות

מים נחשבים למקור כל חי, אולם יש להם את הכוח להפוך בקלות ממקור חיים לגורם מזיק. שיטפונות, למשל, וגשמי זעף הם דוגמאות לכך וכך גם סערות שעוקרות עצים ומעיפות רעפים וגגונים ומזיקות לאדם ולחי. אבל גם לחות גבוהה יכולה מאוד להזיק – כתמי עובש על הקירות, ריקבון של מיני מזונות שלא נשמרו בסביבה יבשה. גם דלתות, שנראות עמידות וחזקות, יכולות להיהרס בחשיפה ממושכת למים ולכתמי עובש. משום כך, בחדרי רחצה ובכל סביבה שיש בה לחות או אדים חשוב להתקין דלתות נגד מים. בדלתות חוץ או בדלתות פנים – עמידות למים תאפשר גם לכם ליהנות ממוצר לשנים ארוכות, בלי אכזבה או עוגמת נפש. לשביעות רצון מלאה ולקניה בטוחה ומשתלמת – דלתות עמידות בפני מים יתאימו גם לכם!

עמידות במים, בידוד מרעשים

גם כאשר רוצים דלת שתהיה עמידה מאוד בפני רטיבות ומים, לא כדאי לוותר על מראה אסתטי, מודרני, מרהיב. ואכן, בדלתות פתח תקווה, מציעים שפע פתרונות בסטנדרט גבוה, עמידות במים וגם יכולת בידוד מרעשים. כל זאת, בעטיפה עיצובית מושלמת כדי שגם הבית שלכם ייראה נהדר.

דלתות פתח תקווה – בית עסק וותיק לממכר, ייצור ושיווק דלתות מכל הסוגים מזמין גם אתכם ליהנות מתצוגה מרהיבה של דלתות. העיצובים המגוונים מבטיחים שכל אחד יוכל למצוא את הפתרונות המתאימים ביותר, לרבות לקוחות פרטיים, מעצבי פנים, אדריכלים. ניתן להזמין שירות הרכבה איכותי, באמינות גבוהה. ניתן ליהנות ממבצעי מכירות משתלמים ומחירים הוגנים. צרו קשר, עיינו בקטלוג העשיר, שאלו כל שיעלה על דעתכם ואנו נספק לכם את המענה המושלם, התפור לצרככם.