דלתות בגדרה

אם אתם מתגוררים בגדרה, ואתם מעוניינים לרכוש דלתות פנים לעיצוב הבית, פנו אל רשת "דלתות פתח תקווה", וגלו עולם חדש ומרהיב של דלתות לכל חללי הבית, הן חדרי מגורים והן חדרי רחצה. התפקיד העיקרי של דלתות פנים הוא לאפשר רמת בידוד גבוהה, על מנת שמי שגר בחדר, יזכה למלוא הפרטיות. אם מדובר בחדרהאמבט, יש לרכוש דלת עמידה בפני תנאי לחות ורטיבות.

איך מעצבים דלתות פנים?

כיום, דלתות פנים הינן פריט עיצובי כמו כל פריט אחר בבית. הן חשובות לא פחות מהרהיטים, שטיחים, חפצי נוי, תמונות ועוד. ישנן דלתות העשויות מעץ, אלה הן הדלתות הפופולאריות ביותר, דלתות עשויות מזכוכית, מאלומיניום, ודלתות פשוטות מאוד ולא במיוחד איכותיות, העשויות מפלסטיק. אנשים רוכשים את הדלתות על פי העלות שלהן ועל פי סגנון עיצובן.

תכונותיהן של דלתות שונות

דלתות עשויות מאלומיניום – אלה הן דלתות פנים המאופיינות במראה קר יותר, הן לא מתאימות לכל אחד, במיוחד לאלה שרוצים שביתם ישדר אווירה חמימה, ביתית ואולי גם כפרית. אולם למרות זאת, כיום ניתן למצוא דלתות בגדרה מיוצרות מאלומיניום, צבועות במגוון רב של גוונים, ולכן השד הוא לא נורא כל כך. דלתות מאלומיניום, מתאימות מאוד לחדר אמבט וחדרי רחצה, ואפשר לשלב  בהן עוד אלמנטים, על מנת לעדן את מראן. חשוב לציין שאלה הן דלתות עמידת מאוד, חזקות, אבל גם כבדות.

דלתות עשויות מזכוכית – אלה הן דלתות שגם הן מתאימות לחדרי רחצה, שכן הן עמידות בפני תנאי לחות ורטיבות. הן לא מתאימות לחדרי מגורים. ישנן דלתות זכוכית עם זכוכית אטומה, שקופה, זכוכית מרוססת, ואפילו ניתן למצוא דלתות עם זכוכית מאוירת, מה שישדרג את מראן פלאים.

דלתות עץ – לא בכדי אלה הן הדלתות האהובות ביותר, אמרתם דלת עץ, אמרתם בית. הן חמימות למראה, משרות אווירה של נועם וביתיות, הן מרהיבות עין ביופיין, ועשויות מחומר גלם ידידותי לסביבה, דבר שאין להקל בו ראש. הדלתות הפשוטות יותר, עשויות מעץ אורן פיני או עץ אלון, וגם עלותן נמוכה יותר. וישנן דלתות עץ יוקרתיות ויקרות יותר, העשויות מעץ מהגוני. לכל סוג של עץ, גוון האופייני רק לו.

דלתות עשויות ממתכת –  בשל העובדה שחומר הגלם הוא מתכת, אלה הן דלתות המתאפיינות בחוזק רב, הן יותר מיועדות לשימוש חיצוני, אולם בהחלט ניתן לשלבן כדלתות פנים בבית. רוב אלה שיבחרו בדלתות מתכת, יהיו אנשים המעדיפים את המראה הקר, האורבאני והמודרני.

צרו קשר עוד היום עם רשת "דלתות פתח תקווה", על מנת שנוכל לסייע לכם ולבחור את המוצר הטוב ביותר בעבורכם! אנו מציעים ייעוץ מקצועי ללא כל התחייבות!

טלפון ליצירת קשר: 077-9966130