דלתות פנים דלתות במבצע באשדוד

החלטתם להחליף את דלתות חדרי הילדים ? פנו אל דלתות באשדוד, ותתפלאו לדעת כי ישנו שפע רב ומרשים של דלתות פנים במיוחד לחדרי הילדים שלכם. חשוב לשלב בין העיצוב הפנימי של החדר לבין הדלת החוצצת אותו משאר חללי הבית, אלה הם שני נושאים הקשורים אחד לשני.

איך בוחרים דלתות לחדרי ילדים?

בראש ובראשונה, מכיוון שילדים נוטים להשתובב, חשוב מאוד לרכוש דלתות בטיחותיות, כגון אלה אותן מייצרת חברת "דלתות פתח תקווה", שלא יהוו כל סכנה לילד. למרות שיש לייחס חשיבות לנושא הבטיחות, אין להזניח את נושא העיצוב וכאן מגוון הדלתות הוא רחב ביותר, אחל מדלתות פשוטות דרך דלתות עמידות מים או דלתות בצבעים שונים, דלתות מעוצבות או דלתות עמידות מים, דלתות במבצע  או דלתות מחומרי גלם שונים. הדלתות המומלצות ביותר לחדרי ילדים הן כאלה שאינן כבדות מידיי. לא מעט פעמים אנו שומעים על ילדים שאצבעותיהם נלכדו בין הדלת למשקוף. בנוסף, לילדים יש תכונה אופיינית – ללכלך ולהותיר כתמים, לכן חשוב לבחור דלת שקל יהיה לנקות אותה. ישנן דלתות באשדוד בעלות חיפוי, אותו ניתן לנקות על נקלה, ויש דלתות הצבועות בצבעים מיוחדים שקל להסיר מהן כתמים. בנוסף, יש לייחס חשיבות רבה לפן העיצובי. הדלת איננה פחות חשובה מריהוט החדר או צבעי הקירות. בנוסף, יש לוודא שהדלתות עומדות בתקנים המחמירים ביותר, לשם בטיחות הילדים.

איך מתאימים את הדלת לחדר?

קודם כל, יש למצוא את הצבע המתאים. לילדים היפראקטיביים או שובבים מידיי, רצוי לרכוש דלת בעלת גווני פסטל, המשרה אווירה של רוגע.  ילדים הם מעוז השמרנות בכל הקשור לבחירת צבעים. ייתכן מאוד שהבת תירצה דלת וורודה, סגולה או אדומה, והילד יעדיף דלת כחולה או ירוקה, לכו עם הראש שלהם, הרי בסופו של דבר מדובר בממלכתם הפרטית. חשוב גם שהדלתות לא תהיינה חדות מידיי, אלא בעלות פינות מעוגלות, כל זאת, על מנת לשמור על ביטחונם של הילדים.

לאפשר לילדים איכות חיים

יש להתאים את הדלת לריהוט הקיים בחדר הילדים, להתאים את הגוון שלה לצבע המיטה, שולחן הכתיבה וגופי התאורה. כאשר מדובר בילדים שלכם, אין מקום לפשרות. הן במישור הבטיחותי והן בכל מה שיכול לאפשר להם איכות חיים אופטימאלית, ואכן חדר מעוצב למשעי, קשור ישירות לאיכות חיים או מגורים. זהו חדר בו יהיה לילדים נעים לשחק עם חברים, להעסיק את עצמם, אולי הוא אפילו ידרבן אותם לעשות שיעור בית… וכמובן כאשר החדר מעוצב כיאות, הילד יהיה רגוע יותר, ימנעו ממנו קשיי הירדמות, ואתם כהורים תדעו, שעשיתים בעבורו את הטוב ביותר, כן, גם כאשר הנושא הוא דלתות. מומלץ לגשת לאולמות תצוגה של החברות המובילות, להתרשם ממראן של דלתות לחדרי ילדים ולהתייעץ עם מעצבי הפנים העובדים במקום, על מנת ליטול החלטה נכונה.

רוצים לרכוש את הדלתות האיכותיות ביותר? צרו קשר עם "דלתות פתח תקווה" בהקדם, אנו נשמח לסייע ולייעץ, כל זאת ללא התחייבות!

טלפון ליצירת קשר: 077-9966130