דלתות ביבנה

דלתות ביבנה, הינן דלתות התורמות רבות לעיצובו של הבית, בין אם החלטתם לשפץ או בין אם החלטתם פשוט לרענן את מראהו. באמצעות דלתות פנים, כל אחד יוכל לשקף את טעמו האישי, את אופיו ואת העדפותיו בכל הקשור לעיצוב.

מה בין עבר להווה?

בימים עברו דלתות פנים היו פונקציונאליות ולא מעבר לכך, וכמובן שלא התאפיינו במראה אטרקטיבי. כיום המצב הוא שונה לחלוטין. הדלתות המיוצרות על ידי חברת "דלתות פתח תקווה", לא רק חוצצות בין החללים השונים, אלא הן פריט עיצובי לכל דבר ועניין, ולכן כל מי שפונה היום לחברה המייצרת דלתות פנים ודלתות חוץ, יוכל להסתובב באולם התצוגה ולהתרשם ממספר רב של דלתות, כל אחת מהן עשויה מחומר גלם אחר, וישנם גם גוונים מדהימים.

דלתות פנים יכולות להיות בעלות מראה מינימליסטי ונקי, וישנן כאלה מעוטרות, עם פיתוחים, הבולטות ביופיין וייחודן. בשנים האחרונות, החברות השונות מייצרות דלתות על פי הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מה שמבטיח מוצר איכותי, עמיד, שיחזיק מעמד למשך שנים רבות. זוהי אחת הסיבות שיש להשקיע בדלת איכותית. רוב הדלתות עשויות או מעץ, או מאלומיניום או מזכוכית, אולם ישנן דלתות בהן משולבים כמה אלמנטים. ניתן לבחור בדלת עץ המשולבת עם  מתכת, או דלת המשולבת עם זכוכית.

גם מעצבי הפנים ערים לחשיבות עיצוב הבית באמצעות דלתות

כיום כל מעצב פנים, מודע היטב לעובדה, כי דלתות פנים הן חלק אינטגראלי מעיצוב הבית. זוהי אחת הסיבות שרבים הם האנשים שמעדיפים להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע אלה. המעצבים מאמינים כי לדלתות משקל מכריע בכל הקשור לעיצוב הבית, ואין זה מפליא. חשוב לבחור בחברה המייצרת דלתות ביבנה, מתוחכמות, אשר תוכננו על ידי מהנדסים, אחת כזו העוקבת כל העת אחר תמורות ושינויים החלים בתחום שוק דלתות הפנים, ועושה שימוש בטכנולוגיות חדשניות. הכל על מנת להעניק ללקוח את המוצר הטוב ביותר. דלת פנים שהיא פונקציונאלית, בעלת רמת בידוד מיטבית, אטומה, עם מנגנוני נעילה מתוחכמים.

ישנן דלתות בעלות מראה סולידי יותר ושמרני, ודלתות בגוונים ססגוניים ועליזים, לבית שכולו שמחה.  כל לקוח באשר הוא, ימצא דלת ההולמת את טעמו האישי. בין אם מדובר בדלתות בעלות עיצוב מינימליסטי מודרני, או בין אם מדובר בדלתות מורכבות יותר, עם עיטורים, טקסטורות שונות, אלמנטים משולבים ושילובים בין עץ למתכת.

כיצד מקבלים השראה?

ייתכן ואתם חולמים על דלת החלומות שלכם, אולם לא כל כך ברור לכם כיצד היא אמורה להיראות. רכשו מגזינים לעיצוב הבית, שם וודאי תוכלו להתרשם מעיצוב בתים יפיפיים, כאשר משולבות בהם דלתות מסוגים שונים.

רוצים לרכוש דלת עץ, אלומיניום או זכוכית? פנו עוד היום אל רשת "דלתות פתח תקווה", אחד העסקים המובילים בתחומו, ואנו נשמח לייעץ לכם ללא כל התחייבות!

טלפון ליצירת קשר: 077-9966130