דלתות פנים

כאשר רוצים שהבית ייראה נהדר, צריך להשקיע מחשבה בכל הפרטים, גם הקטנים וגם הגדולים. בית יפה ומוצלח צריך גופי תאורה יפים, צבע נאה לקירות, פרקטים או שטיחים מוצלחים ? ללא ספק. ועל אחת כמה וכמה צריך להשקיע מחשבה במרכיבים משמעותיים כגון דלתות פנים. הדלתות הללו, שילוו אותנו לאורך זמן רב ובדרך כלל לאורך שנים, מקנים את האווירה הרצויה. מדובר, ללא ספק, בהרבה יותר מאשר פריט מזדמן שנועד להפריד בין חדר אחד למשנהו. אם בוחרים דלת שאיננה מתאימה לסגנון הביתי שלכם, אם בוחרים צבע שלא מתחברים אליו, ההרמוניה בבית יורדת פלאים. אך כאשר בוחרים בדלת מעוצבת שמדברת אל לבכם, כאשר בוחרים את הצבע שמרגיש בנוח והעיצוב שמרגיש נכון – התוצאה מדברת בעד עצמה. יש בכך כדי לשדרג ולשפר את חזות הבית לאין ערוך.

דלתות פנים גם יופי וגם פרקטיות

מהו הסוד של הבחירה הנכונה ? אין מצליחים בלי לטעות ? כדי להצליח ולבחור דלתות פנים מתאימות חשוב להתייחס לשני דברים גם יחד. מצד אחד – היופי והחזות. מצד שני – הפרקטיות. מהי דלת פרקטית ? מדובר בדלת שיש לה מנגנון נעילה איכותי, מנעול מצוין, צירים איכותיים. מדובר בדלת חסינה לרעשים, כך שההפרדה בין חדר אחד למשנהו תהיה טובה באמת. יש בנמצא גם דלתות פנים איכות שנחשבות לעמידות למים ולחות – זהו פתרון נגד כתמי עובש, זהו פתרון שיקנה דלת מעולה שלא נהרסת, מתנפחת או מתפוררת. שילוב של סגנון פרקטי עם אלמנטים חזותיים נאים יהפכו גם את הבית שלכם ליפה יותר, נעים יותר, מכובד יותר ומודרני יותר.

הסגנון המבוקש, הסגנון הנכון

רוצים לדעת אילו סוגים של דלתות נחשבים לאהובים ומבוקשים באופן מיוחד ? רוצים לבחור נכון, ממש כמו מיטב מעצבי הפנים וטובי האדריכלים בארץ ? אם כן, תרצו בוודאי לדעת מהם השמות החמים בדלתות פנים לבית. השם הראשון שכדאי לזכור הוא דלת פנים למינטו. זהו סגנון איכותי ויפה, עם אפשרות לגוונים קלאסיים שתמיד נראים נהדר. גם דלת פנים בסגנון האפוקסי נראה מעולה, ואפשר למצאו בצבעים בהירים או בגוונים נועזים – הכל לפי הטעם.

משווקים ויבואנים מעולים כמו דלתות פתח תקווה מציעים את מיטב הדלתות בסגנונות המעולים בייבוא, בייצור, בהרכבה. יש בנמצא פתרונות כגון דלתות AQUA – כאן משתלבים היטב עמידות למים ביחד עם יכולת בידוד שאלא קיימת במותגים אחרים. ויש גם סדרות מעולות כגון סדרת הדלתות קינג, ומגוון רחב של ידיות מרהיבות, פנלים מעולים ועוד מגוון אפשרויות, במחירים מצוינים. לפרטים נוספים חייגו 077-9966127