דלתות

אנו רואים אותן מסביבנו, בכל מקום אליו אנו הולכים. הן נמצאות בבית ובמשרד. הן נמצאות באולם התיאטרון ובמוזיאון, בקניון, בחנות. אנו מדברים על דלתות, כמובן, והן אותו מרכיב חיוני בכל בית, שמפריד בין העולם שבחוץ לבין העולם האישי, הפרטי, שבפנים. הן מפרידות בין הטרקלין לבין המטבח, בין המסדרון לבין חדר הרחצה או חדר השירותים. הן מובילות אל המרפסת או אל הגינה ובקיצור – אי אפשר בלעדיהן.

דלתות היופי שעושה את ההבדל

מי שבוחר בימים אלה דלת כניסה או דלת פנים, מגלה עד מהרה עולם שלם של אפשרויות. יש דלתות בגודל סטנדרטי ויש כאלה שניתן להזמין בגודל חריג (קטן יותר או גדול יותר). יש דגמים בעלי כנף אחת או שתי כנפיים, יש דגמים בעלי עמידות יוצאת דופן בפני לחות ומים ויש כאלה שמסוגלות לבודד באופן מושלם רעשים שונים.

ומה עוד מבדיל בין הדלתות השונות ? בן הסגנונות שיתאימו ללקוחות השונים ? מדובר כמובן בצבעים הזמינים לרשות הלקוח. בקטלוגים הנבחרים, של המשווקים והיבואנים הידועים, ניתן למצוא צבעוניות שמעולם לא הייתה כמוה. אוהבים דלתות בגוונים בהירים ? גוון של שמנת ? אגוז? וונגה ? ומה לגבי תוספות, ידיות מיוחדות, פיתוחים ? וזה עוד כלום לעומת העיטורים המרהיבים המוצעים לדתות החוץ שמקבלות את פניהם של כל המגיעים אל הבית, כל הבאים לבקר או להתארח.

מכל הסוגים ומכל המינים

כדי לבחור כהלכה את הדלת הרצויה צריך לבדוק את המידות, לחשב את המרחב, לבדוק איזה משקוף יתאים ובאיזה ציר רוצים להשתמש. יש כאלה שמעדיפים דלתות ציר ויש כאלה שמבינים את הערך של דלתות הזזה. אלה האחרונות נדרשות למשל כאשר קיים חלל צר יחסית, כאשר רוצים פתרון טוב לחדרים קטנים, או ליחידות הורים. יש בנמצא גם פתרונות כגון הדלתות נסתרות, שניתן להעלים לתוך כיס פנימי נסתר.

אז מה מתאים לכם – דלת רגילה או הזזה ? דגם צבעוני מאוד או לחילופין – פשוט יחסית ? ואולי אתם רוצים ליהנות ממבצעי מכירות שישאירו אתכם פעורי פה ? את כל מה שאתם רוצים, כל מה שאתם מחפשים – בדלתות פתח תקווה תוכלו למצוא.

כיבואנים, משווקים, מתקינים וספקים, ברשותנו פתרונות ללקוחות מכל הסוגים. ללקוחות פרטיים שצריכים פריטים בודדים, לקבלנים שמזמינים דלתות לעשרות ואפילו למאות, למעצבי פנים שמחפשים עיצובים מעניינים. זוג צעיר ? משפחה מורחבת ? דירה או בית עם גינה ? לכל משפחה, לכל אחד, לכל בית דלת משלו.

מה מתאים לכם ? מה התקציב שלכם ? המומחים של רשת דלתות פתח תקווה יציעו לכם פתרון בדיוק עבורכם אז למה אתם מחכים חייגו 077-9966126