דלתות פנים ודלתות כניסה בצומת ביל"ו, בילו סנטר קרית עקרון 

בימים עברו, מבחר דלתות הפנים או דלתות החוץ, היה מצומצם למדיי. אנשים חשבו רק על הפן הפונקציונלי ולא מעבר לכך. מאז זרמו הרבה מים בנהר, וכיום ניתן לרכוש דלתות בצומת בילו מתחם ביל"ו סנטר, קרית עקרון, מעוצבות באופן מרשים במיוחד, ישנו מבחר של דלתות העשויות מחומרי גלם שונים, כל אחד יוכל למצוא דלת לבית על פי טעמו האישי.

מה מאפיין את הדלתות של היום?

הדלתות של היום הן בעלות מראה מרשים, ניתן למצוא אותן במגוון רב של גוונים, עם עיטורים, עם טקסטורות, והן גם חזקות ועמידות יותר מאי פעם, כך שגם אם מדובר בהוצאה כספית שאיננה זניחה, היא משתלמת. בסופו של יום, הדלתות אמורות לשרת אתכם למשך שנים רבות. בנוסף לכל זאת, דלתות הפנים העכשוויות של "דלתות פתח תקווה", מיוצרות על פי הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, עם מנגנוני נעילה ייחודיים, ויש אפילו דלתות עם צוהר דרכו ניתן להיכנס לחדר או שאולי הוא תפוס…

היצע מרשים של דלתות פנים

מה שעוד מאפיין את הדלתות של היום, הוא ההיצע הכה מרשים. כבר אין מדובר עוד בדלתות העשויות מחומר גלם אחד, אלא דלתות עשויות מעץ יוקרתי, כמו עץ המהגוני, דלתות עמידות במים דלתות (דלתות AQUA) , דלתות אפוקסי, דלתות למינטו,  דלתות זכוכית, דלתות כניסה ועוד. דלתות מזכוכית למשל, מתאימות יותר לחדרי רחצה. מומלץ בהחלט, ואם הכסף איננו מהווה פקטור בעבורכם, לשכור את שירותיהם של מעצבי פנים, אשר מתייחסים למכלול האלמנטים הקיימים בבית, והם יסייעו לכם לבחור את דלתות הפנים המתאימות ביותר לביתכם. וישנה אפשרות לגלוש באתרי יצרניות של דלתות, להתרשם מהמבחר, בסמוך לכל תמונה להמחשה, ישנו פירוט מוצר ולעתים אף מחירו נקוב, כל זאת לשם קבלת אינדיקציה.

על פי אילו פרמטרים בוחרים דלתות?

אם החלטתם לרכוש דלתות בביל"ו, ישנם כמה פרמטרים חשובים אליהם יש להתייחס. קודם כל מדדו את פתחי המעבר, אמנם רוב הדלתות הן בגודל אחיד, אולם תמיד קיימים מקרים יוצאי דופן, כאשר הפתח הוא רחב מאוד או צר מאוד. בנוסף, בדקו באיזה אופן פותחים את הדלת. קיימות דלתות בעלות ציר חיצוני, וכאלה אשר להן ציר פנימי, וכמובן ניתן למצוא גם דלתות הזזה שחוסכות במקום. עוד דבר שיש לשים אליו לב, הוא הכיוון אליו נפתחת הדלת. קיימות דלתות הנפתחות מצד ימין, וכאלה הנפתחות מצד שמאל. לבסוף, חשבו לאיזו מטרה משמשת הדלת. האם מדובר בדלת לחדר הילדים? דלת לחדר ההורים? דלת למטבח או דלת לאמבט? דלתות המיועדות לחללים לחים ורטובים כמו חדרי רחצה, הן שונות מהדלתות הרגילות, שכן עליהן להיות עמידות לתנאי לחות.

מחפשים דלתות גם פונקציונאליות וגם מרהיבות עין? צרו קשר עוד היום עם חברת "דלתות פתח תקווה", ואנו נשמח לסייע לכם בבחירת המוצר הטוב ביותר בעבורכם!

טלפון ליצירת קשר: 077-9966130